Elektrische scooters voor kinderen versus scooters op gas

Het is onvermijdelijk dat iedereen deze vraag op een bepaald moment stelt voordat hij zijn scooter koopt. Als ik gas geef op mijn scooter, wil ik dan de schreeuw van een grasmaaier of een gedempt elektronisch gezoem horen? Wat is dat specifieke kenmerk waardoor ik een elektrische scooter verkies boven gas of vice versa?

Kosten – Normaal gesproken wanneer “kosten” worden genoemd, wordt dit geassocieerd met de initiĆ«le investering van de scootmobiel prijzen. Net als bij elk ander voertuig omvatten de kosten echter ook onderhoud, zoals gas en onderdelen. Als het gaat om goedkopere kosten van de scooter zelf, wint de elektrische scooter (behoudens eventuele verkopen, kortingen enz.). Naast de hogere kosten van de gasscooter zelf, zijn er buizen, slangen en carburateurs en die slijten allemaal. Als het gaat om gasscooters, zijn de kosten van het gas ook een belangrijke factor. – Voordeel: Elektrische Scooter

Actieradius – Gasscooters voor kinderen worden gemeten aan de hand van hoe ver een scooter kan rijden op een tank benzine. Elektrische scooters zijn eindiger, elke elektrische motor heeft een beperkte actieradius. Het bereik van elektrische scooters voor kinderen is meestal ongeveer 8-10 mijl, maar hier is de kicker, op benzine kun je altijd tanken. Hoe lang verwacht je op de scooter te zitten? Een batterijpakket kan bijna 4-6 uur meegaan, wat een behoorlijke tijd is. De vraag komt hierop neer: wil ik 4-6 uur wachten tot mijn scooter is opgeladen of getankt? Voordeel: gasscooter

Gewicht – Kindersteps kunnen meer dan 70 lbs wegen (meestal grotere zoals de X-treme X-360) die duurzaam genoeg zijn om een tiener te dragen. Behoudens speciale aanpassingen zijn gas- en elektrische scooters van vergelijkbare afmetingen bijna qua gewicht. De gasscooter heeft het extra gewicht van de olie en benzine en elektromotoren hebben batterijen. Voordeel: geen van beide

Lawaai – Gasscooters zijn luid, punt uit. Op het eerste gezicht denk je misschien dat de elektrische scooter hier het voordeel heeft, maar dat is niet noodzakelijk waar. Lawaai voor de koper is een subjectief gevolg; andere woorden, sommige mensen houden van lawaai. Het zou vooringenomenheid zijn om enige objectiviteit te proberen. Dus de simpele oplossing is: als je van het geluid van je wietmepper houdt, koop dan een gasscooter, zo niet, koop dan de bijna onhoorbare elektrische scooter. Voordeel: geen van beide

Snelheid – Alles wat is uitgerust met een motor roept de vraag op: “hoe snel is het?” Als het gaat om elektrische en gasscooters voor kinderen, is het verschil marginaal. Sommige mensen maken zich zorgen om de veiligheid van hun kind en geven de voorkeur aan een langzamer model en anderen willen gewoon pure snelheid. Pas als je op straatlegale scooters (veel groter) stapt, komt er een merkbaar verschil naar voren. Hogere scooters voor kinderen zullen je voortstuwen met snelheden van 18 mph, maar zijn meestal niet meer dan 24 mph. Snelheid is sterk afhankelijk van een aantal variabelen, met name het gewicht van de berijder en het terrein. Voordeel: geen van beide

Onderhoud – Er valt niet veel schoon te maken of te verzorgen op een elektrische scooter. Als het koud is, gaan ze net zo gemakkelijk aan alsof het buiten 100 graden is. Gasscooters zijn een ander verhaal. Stel je voor dat je je grasmaaier start wanneer de temperatuur daalt. Er moet rekening worden gehouden met die buizen die gas aan de motor leveren en het balanceren van gas en olie in de motor. Als het gaat om het onderhoud van een elektrische scooter, hoeft u zich alleen maar zorgen te maken over de batterijen. Voordeel: Elektrische Scooter.

Milieubewustzijn – Geloof het of niet, ik ben meer getuige geweest van dit onderwerp dan ik tel met betrekking tot scooters. Scooters onder de 50cc hebben een marginale impact op het milieu, maar hebben technisch gezien nog steeds een impact. Alleen al vanwege het feit dat gas uitlaatgassen heeft, verliest het in deze categorie. Voordeel: Elektrische Scooter.

Leave a Comment